Mecze sparingowe 2018

26 lipca, Nowa Karczma, mecz towarzyski

  • 17:00, UKS PCM Kościerzyna – SPR Pogoń Szczecin, 25:41.
    (Bianca Del Balzo 2, Jelena Agbaba 9, Oktawia Płomińska 8, Natalia Janas 4, Daria Szynkaruk 3, Ivana Božović 2, Agata Cebula 2, Joanna Kozłowska 5, Ivana Dežić 4, Valentina Blazević 1, Nikola Komorniak 1)

30 lipca, Nowa Karczma, mecz towarzyski

  • 17:30, UKS PCM Kościerzyna – SPR Pogoń Szczecin, 25:42
    (Bianca Del Balzo 2,  Marlena Urbańska 2, Jelena Agbaba 6, Oktawia Płomińska 8, Natalia Janas 4, Daria Szynkaruk 6, Ivana Božović 5, Agata Cebula 2, Joanna Kozłowska 1, Ivana Dežić 4, Valentina Blazević 2)

4 sierpnia, Szczecin (Świętoborzyców), mecz towarzyski, wstęp wolny

  • 13:30, SPR Pogoń Szczecin – MTV 1860 Altlandsberg e.V., 41:20
    (Bianca Del Balzo 3,  Marlena Urbańska 1, Jelena Agbaba 6, Oktawia Płomińska 10, Natalia Janas 4, Daria Szynkaruk 8, Ivana Božović 1, Agata Cebula 2, Joanna Kozłowska 1, Ivana Dežić 1, Valentina Blazević 3, Karolina Kochaniak 1)

6 sierpnia, Koszalin, mecz towarzyski

  • 17:00, Energa AZS Koszalin – SPR Pogoń Szczecin, 24:23
    (Szynkaruk 3, Płomińska 1, Janas 3, Blazević 7, Božović 2, Dežić 2, Kozłowska 2, Agbaba 3)

10 sierpnia, Police Summer Cup 2018

  • 12:00, SPR Pogoń Szczecin – Skrim Kongsberg, 25:23
    (Božović 2, Noga 3, Cebula 3, Kozłowska 4, Szynkaruk 3, Dežić 1, Del Balzo 1, Agbaba 2, Blazević 6)
  • 19:00, SPR Pogoń Szczecin – Galiczanka Lwów, 34:32
    (Płomińska 4, Božović 2, Noga 2, Cebula 2, Janas 4, Kozłowska 3, Szynkaruk 2, Dežić 3, Zawistowska 3, Del Balzo 3, Agbaba 5, Blazević 1)

11 sierpnia, Police Summer Cup 2018

  • 12:00, SPR Pogoń Szczecin – KGHM Metraco Zagłębie Lubin, 26:24
    (Božović 1, Noga 1, Cebula 6, Janas 2, Kozłowska 2, Szynkaruk 3, Dežić 3, Zawistowska 2, Agbaba 2, Blazević 4)

18 sierpnia – XXI Memoriał im. Henryka Kruglińskiego w Lubinie

  • 12:00, SPR Pogoń Szczecin – Iuventa Michalovce, 33:30
    (Płomińska 4, Noga 3, Cebula 4, Janas 3, Wołoszyk 3, Szynkaruk 1, Deżić 4, Zawistowska 8, Kochaniak 1, Del Bazo 1, Agbaba 1)
  • 16:00, SPR Pogoń Szczecin – HC Gomel, 31:29
    (Bożović 1, Noga 2, Cebula 2, Janas 1, Wołoszyk 4, Szynkaruk 3, Dezić 2, Zawistowska 3, Del Bazo 2, Agbaba 5, Blazević 6)

19 sierpnia – XXI Memoriał im. Henryka Kruglińskiego w Lubinie

  • 12:00, Pogoń Szczecin – KGHM Metraco Zagłębie Lubin, 23:25
    (Bożović 3, Cebula 7, Szynkaruk 2, Dezić 5, Blazević 6)

24 sierpnia – turniej w chorwackiej Koprivnicy (XIII Memoriał Josipa Samaržija Bepo)

  • 18:00, SPR Pogoń Szczecin – ASC Corona 2010 Brasov, 23:26
    (Szynkaruk 1, Płomińska 2, Blazević 7, Del Balzo 2, Zawistowska 2, Bożović 2, Dezić  1, Wołoszyk 4, Noga 2)

25 sierpnia – turniej w chorwackiej Koprivnicy (XIII Memoriał Josipa Samaržija Bepo)

  • 11:00, SPR Pogoń Szczecin – HC Podravka Vegeta, 25:30
    (Szynkaruk 3, Blazević 4, Cebula 2, Zawistowska 1, Dezić 6, Kochaniak 3, Agbaba 4, Noga 1, Krupa 1)
  • 17:30 SPR Pogoń Szczecin – RK Krim Mercator, 25:31
    (Szynkaruk 3, Blazević 1, Cebula 2, Del Balzo 1, Zawistowska 3, Bozović 6, Dezić 4, Kochaniak 1, Agbaba 1, Noga 3)

Najskuteczniejsze w sparingach (stan na dzień 25.08.2018 r.)

  1. Valentina Blazević 50
  2. Jelena Agbaba 44
  3. Daria Szynkaruk 41
  4. Ivana Dežić 40
  5. Oktawia Płomińska 37
  6. Agata Cebula 34
  7. Joanna Wołoszyk 29
  8. Ivana Božović 27
  9. Natalia Janas 25
  10. Daria Zawistowska 22
  11. Bianca Del Balzo 17
  12. Patrycja Noga 17
  13. Karolina Kochaniak 6
  14. Marlena Urbańska 3
  15. Nikola Komorniak 1
  16. Natalia Krupa 1