Bilety oraz karnety na sezon 2018/2019

Karnety na sezon 2018/2019 na mecze SPR Pogoni Szczecin dostępne będą od 4 sierpnia 2018, zakupić będzie je można w siedzibie klubu przy ul. Kotwicznej 13 w Szczecinie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00, podczas turnieju Polica Summer Cup 2018 (10-11 sierpnia), podczas spotkań towarzyskich (informacje podawane będą na stronie www oraz portalach społecznościowych), oraz podczas spotkań ligowych (wrzesień 2018).

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze rozgrywane w Szczecinie: PGNiG Superligi Kobiet, PGNiG Pucharu Polski, EHF Challenge Cup oraz spotkań towarzyskich. Ceny karnetów pozostają na tym samym poziomie co w latach ubiegłych, ulgowy kosztuje 80 zł, normalny 150 zł. Bilety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się, studentom do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom. Darmowe bilety przysługują kombatantom i opozycjonistom. Weryfikacja ulgi oraz darmowych wejściówek będzie przeprowadzana przed wejściem na halę (należy okazać ważny dokument informujący o przysługującej zniżce bądź zwolnieniu z opłaty za wejście na mecz).

Untitled-1x

Bilety na poszczególne mecze również pozostają bez zmian, ulgowy 6 zł, normalny 12 zł.

W trakcie sezonu zasadniczego (liga) rozegranych zostanie co najmniej 17 spotkań, jednak jest szansa, że dzięki dobrzej grze Naszej drużyny w Pucharze Polski oraz EHF Challenge Cup ta liczba może wzrosnąć.

W tym sezonie nasza drużyna do rozgrywania swoich spotkań zarówno w lidze, jak i pucharach europejskich będzie miała do dyspozycji dwa obiekty w Szczecinie:

  • Hala Miejska, ul. Twardowskiego 12b 
  • Hala Azoty Arena, ul. Szafera 3 (co najmniej 6 spotkań w całym sezonie, 3 do końca 2018 roku) 

Informacje o miejscu rozgrywania spotkania podawane są na naszej stronie www, facebooku, oraz na stronie, na której sprzedawane są wejściówki.