SPR Pogoń Szczecin to nie tylko piłka ręczna!

Klub sportowy SPR Pogoń Szczecin to nie tylko piłka ręczna i sport, to również olbrzymia odpowiedzialność względem lokalnej społeczności, to setki akcji, w których uczestniczyliśmy i których byliśmy inicjatorami! Wspólnie z kibicami i mieszkańcami naszego Miasta mogliśmy czynić dobro, przez 9 lat byliśmy jednym z najbardziej aktywnych klubów na tej płaszczyźnie, nie tylko w Szczecinie. Łącznie dotarliśmy do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców naszego Miasta! Jesteśmy inicjatorami m.in. takich akcji:

„Krew się poleje”
„Lepiej widoczni, widocznie lepsi”
„Pełna miska dla schroniska”
„Ręczna pod choinkę” (współudział)
„Handball z klasą”
„Pluszak ratownik”
 
Przez 9 lat przekazaliśmy niezliczone ilości gadżetów na akcje charytatywne, pojawialiśmy się wszędzie tam, gdzie byliśmy zapraszani i gdzie czas nam pozwalał.  Zawodniczki SPR Pogoń Szczecin przeprowadziły setki godzin treningów z najmłodszymi, zarówno w przedszkolach jak i szkołach.
 
 
Dzięki pomocy Zarządu Klubu wiele dzieci ze szczecińskich szkół miało okazję wybrać się na mecze żeńskiego szczypiorniaka zupełnie za darmo. To doskonała promocja zarówno sportu, zdrowego trybu życia, jak i aktywnego spędzania wolnego czasu dla młodzieży i nie tylko!
 
Stan na 23.06.2019, godzina 15:00
 
Aktualnie opracowujemy możliwe plany ratowania klubu i przystąpienia do Superligi w sezonie 2019/2020. Bardzo duży i bardzo pozytywny odzew środowiska jest naszym paliwem do dalszej walki. Dziękujemy Wam wszystkim za dobre słowa i wsparcie. W ciągu tygodnia sprawa powinna się wyjaśnić. Wierzymy, że Miasto również udzieli nam wsparcia w walce o przetrwanie żeńskiej piłki ręcznej w Szczecinie. 
 
W przypadku pozytywnie rozstrzygniętych rozmów poinformujemy opinię publiczną o możliwościach i sposobach wsparcia naszego Klubu!

Recommended For You

About the Author: admin