Natalia Krupa: „Wygrana pucharu smakowała by o wiele lepiej”

Już jutro poznamy przeciwnika, z którym 27 marca w Szczecinie zmierzmy się w półfinale Pucharu Polski. W środę 27 lutego o 18:00 KPR Gminy Kobierzyce we własnej hali podejmie Energę AZS Koszalin. Co ciekawe, 9 lutego obie drużyny walczyły o ligowe punkty, wówczas minimalnie lepsze okazały się podopieczne Anity Unijat, a sam wynik rozstrzygnął się w samej końcówce spotkania. O jutrzejszym meczu oraz o nadchodzącym półfinał zapytaliśmy bramkarkę Pogoni Szczecin – Natalię Krupę.

W półfinale Pucharu Polski trafimy na zwycięzcę meczu KPR Gminy Kobierzyce – Energa AZS Koszalin, jutro obie drużyny po raz kolejny w ostatnim czasie zagrają ze sobą, jak oceniasz to spotkanie?

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Są to zespoły na równym poziomie co pokazał mecz ligowy w którym Koszalin wygrał tylko 1 bramką. Nikt w tym spotkaniu nie zrezygnuje. Kibice będą mogli się spodziewać meczu pełnego wrażeń

Z którą z tych dwóch drużyn wolałbyś, aby Pogoń mierzyła się w półfinale i dlaczego?

Tak naprawdę możemy tylko mówić jaki zespół wolimy, ale to wszystko zależy od tego jak te dwa zespoły zagrają. Czy to będzie zespół z Kobierzyc czy z Koszalina podejdziemy do spotkania w 100% skoncentrowane. Mecz półfinałowy gramy u siebie wiec liczymy na duże wsparcie kibiców.

W poprzednim sezonie mimo nie najlepszych występów w lidze udało się uzyskać sukces w Pucharze Polski, jak oceniasz tegoroczne szanse na powtórzenie tego sukcesu?

Szanse są bardzo duże. Tak jak mówiłam wcześniej gramy u siebie więc to tez będzie nas budować w grze! Nie ukrywam, że powtórzenie sukcesu jest naszym celem, ale wygrana pucharu smakowała by o wiele lepiej.

Recommended For You

About the Author: admin