Wyjątkowe wydarzenie na Netto Arenie!

Nadchodzące mecze trzeciej rundy EHF Challenge Cup z fińskim HIFK Helsinki będą wyjątkowe pod wieloma względami. W tym roku SPR Pogoń Szczecin jako jedyny szczeciński klub (sporty drużynowe) reprezentujemy nasze miasto na arenie międzynarodowej, udział w rozgrywkach EHF jest efektem sukcesu jakim w zeszłym sezonie był finał Pucharu Polski. Po drugie, 11 listopada świętować będziemy 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, ten zbieg terminów był dla nas bodźcem do zrobienia czegoś nieszablonowego – przed samym spotkaniem odbędzie się festyn rodzinny, a dla najmłodszych przygotowaliśmy szereg niespodzianek i atrakcji. Po trzecie – promocja tego wydarzenia jest największą kampanią reklamową w historii szczecińskiego handballa! Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec takiego święta i wydarzenia, poczyniliśmy starania, aby informacja o naszej inicjatywie dotarła do jak największej liczby mieszkańców naszego miasta. Reklamy wideo „Niepodległa na sportowo” wyświetlane są w 50 pojazdach komunikacji miejskiej, w 30 autobusach są plakaty, w czterech atrakcyjnych lokalizacjach stoją nasze bilbordy, a intensywna reklama emitowana jest w Radiu Szczecin. Dodatkowo aby wzmocnić przekaz wykupiona została płatna reklama na facebooku i już w pierwszych dniach, we wszystkich kanałach mieliśmy ponad 100.000 odbiorców!

To jeszcze nie koniec „naj” tego wydarzenia, w niedzielę kibice rozwiną największą flagę Polski w naszym kraju! Większą niż popularny szczeciński termos (budynek Pazim).

Ostatnią niespodziankę zostawiamy już do samego meczu, do zobaczenia na hali!

 

Recommended For You

About the Author: admin