Daria Szynkaruk typuje 4 kolejkę PGNiG Superligi Kobiet

Przyśpieszona 4 kolejka PGNiG Superligi odbędzie się już w środę, wszystko to za sprawą zgrupowań reprezentacji. Mimo, że rozgrywki o Mistrzostw Polski trwają niecałe trzy tygodnie, mamy za sobą kilka niespodzianek. Nadchodzące mecze również zapowiadają wiele sportowych emocji, najciekawiej zapowiada się z Elblągu, gdzie miejscowy Start podejmie rozpędzone Zagłebie Lubin oraz w Gdyni, gdzie za Arka podejmie KPR Jelenią Górę, oba zespoły nie zasmakowały jeszcze w tym sezonie zwycięstwa. O wytypowanie wyników najbliższej kolejki poprosiliśmy Darię Szynkaruk.

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin: Są to zespoły które mają zupełnie inne cele na ten sezon. Lublin za wszelką cenę będzie chciał powtórzyć sukces, który osiągnął w poprzednim sezonie i nie będzie mógł pozwolić sobie na przegraną z zespołem z Kościerzyny. Mimo, że w Kościerzynie są młode, ale bardzo utalentowane zawodniczki, myślę że w ciemno mogę obstawiać, że Perła przywiezie 3 pkt do Lublina.

KPR Ruch Chorzów – KPR Gminy Kobierzyce: To na pewno będzie bardzo twardy i zacięty mecz, w Chorzowie nie gra się łatwo, ale biorąc pod uwagę obecną formę zespołu z Kobierzyc myślę, że to właśnie one będą się cieszyć ze zwycięstwa po końcowym gwizdku.

Start Elbląg – Metraco Zagłębie Lubin: Ten mecz będzie najciekawszym spotkaniem w tej kolejce. Elbląg jest nieobliczalny w tym sezonie, dodatkowo gra na własnej hali, przed własną publicznością. Mimo wszystko uważam, że to Zagłębie będzie się cieszyć z kolejnych pkt.

Arka Gdynia – KPR Jelenia Góra: Oba zespoły nie miały najlepszego początku sezonu i na pewno są bardzo zdeterminowane by odnieść zwycięstwo i dopisać pierwsze punkty do swojego konta. Moim zdaniem ciężko tu wskazać faworyta, ale myślę, że wygra Jelenia Góra.

Energa AZS Koszalin – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Faworytem jest na pewno Koszalin, który w tym sezonie zapowiedział, że ponownie będzie walczyć o medale. Myślę, że sporą niespodzianką byłaby wygrana MKSu, dlatego obstawiam na „Energetyczne”.

Korona Handball Kielce – SPR Pogoń Szczecin: W tym meczu mamy jeden cel. Jedziemy po 3 punkty, ale zdajemy sobie sprawę, że Kielce to trudny teren. Myślę, że jeśli będziemy wypełniać zadania Trenera powinniśmy odnieść zwycięstwo.

Recommended For You

About the Author: admin