Nasza fanka Julia potrzebuje pomocy

Nasz jedna z najwierniejszych fanek potrzebuje pomocy. Julkę możecie spotkać na zdecydowanej większości meczy, niestety choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną – Zespół Retta. Zwracamy się do Was o pomoc, aby to zrobić w formularzu PIT należy wpisać numer: KRS: 0000037904 W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podać: 19604 Zboralska Julia. Zespół Retta jest ciężkim, kompleksowym schorzeniem neurologicznym występującym głównie u dziewczynek . Jest to choroba nieuleczalna i postępująca, która prowadzi do znacznej i głębokiej niepełnosprawności ruchowej oraz znacząco ogranicza możliwość komunikacji z otoczeniem.

Niestety Julia nie mówi, nie porusza się samodzielnie, nie potrafi celowo posługiwać się dłońmi , ma zaburzenia czynności  oddychania  i przewodu pokarmowego oraz dwu-łukową skoliozę. Wymagam stałej opieki i obecności opiekuna.

Julia objęta jest intensywną rehabilitacją (fizjoterapia, terapia z integracji sensorycznej, logopedia, hipoterapia, dogoterapia, zajęcia ogólnorozwojowe),a dwa razy w roku uczestniczę w dwutygodniowych turnusach rehabilitacyjnych.

Julka jest podopieczna Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Jej profil: http://dzieciom.pl/podopieczni/19604

Julka od ponad roku jest prawie na każdym meczu SPR Pogoni i czerpie z tego ogromną przyjemność. Mimo, że nie rozumie samej gry, przebywanie w hali, głośny doping oraz entuzjazm po zdobytych bramkach spawiają jej ogromną radość.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie Julce 1%.

Aby to zrobić w  formularzu PIT należy wpisać numer:

KRS: 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podać:
19604 Zboralska Julia

Recommended For You

About the Author: admin