Natalia Nosek typuje 14 kolejkę PGNiG Superligi Kobiet

UKS PCM Kościerzyna – KPR Gminy Kobierzyce, myślę, że stracie UKS PCM Kościerzyna vs KPR Gminy Kobierzyce skończy się zwycięstwem gości, Kobierzyce w poprzedniej kolejce były blisko pokonania MKS Perły Lublin, mecz zakończył się tylko jednobramkowa przewaga lublinianek! Typuję pewne zwycięstwo ekipy z dolnośląskiego.

Energa AZS Koszalin – Korona Handball Kielce. Korona to waleczna drużyna i łatwo się nie poddaje, bardzo dobrze rozpoczęła drugą rundę wygrywając z Kościerzyną 31-24.W pojedynku Koszalin-Kielce, wydaje mi się że to jednak gospodynie zainkasują komplet punktów, przemawia za nimi przede wszystkim fakt, że grają na własnym parkiecie, a mecze tam nie są łatwe (wiemy z doświadczenia).

KPR Jelenia Góra – KPR Ruch Chorzów. Mecz w dolnej części tabeli pomiędzy Jelenią Górą a Chorzowem według mnie zakończy się zwycięstwem gospodyń, które wsparte przez własnych kibiców powinny poradzić sobie z 10 drużyną Superligi.

MKS Perła Lublin – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski. Spotkanie to według mnie zakończy się zwycięstwem Lublina, zespół ten rozgrywa bardzo dobry sezon i wygrywa większość spotkań różnicą kilkunastu bramek. W swoim zespole posiada wiele doświadczonych i bardzo dobrych zawodniczek. Lecz wszystko możliwe, w meczu sparingowym przed druga runda drużyny te rozegrały ze sobą mecz który musiał zostać rozstrzygnięty karnymi, gdyż w regulaminowym czasie padł remis. Ekipa z Lublina w ostatniej kolejce wygrała rzutem na taśmę mecz z Kobierzycami.

Kram Start Elbląg – SPR Pogoń Szczecin. Nasz mecz z Elblągiem będzie trudnym spotkaniem, gramy na wyjeździe, więc nie mamy przewagi własnych ścian, ale jesteśmy dobrze przygotowane i zwycięstwo mamy na wyciągnięcie ręki. Gospodynie osłabione są brakiem kilku podstawowych zawodniczek, co powinniśmy wykorzystać, stawiam na nasze zwycięstwo.

GTPR Gdynia – Metraco Zagłębie Lubin. Myślę, że może to być zacięty mecz, ale porównując składy drużyn, zespół z Zagłębia ma wiele więcej doświadczonych zawodniczek i to może zaważyć o losach wygranej, a Gdynia zagra bez Małgorzaty Gapskiej i Patrycji Kulwińskiej. Zdecydowanie typuje zwycięstwo „Miedziowych”.

Recommended For You

About the Author: admin