Zmiany kadrowe w sztabie trenerskim

Informujemy, że z dniem 12 grudnia 2017 roku SPR Pogoń Szczecin zawiesza współpracę z dotychczasowym I trenerem, panem Adrianem Struzikiem. Decyzja podyktowana jest niepokojącymi sygnałami dotyczącymi wyników sportowych po zakończonej pierwszej rundzie. W naszym przekonaniu aktualna formuła współpracy uległa wyczerpaniu. Klub nade wszystko pragnie utrzymać wspólnie wyznaczone cele sportowe na sezon 2017/2018 jakimi są Medal Mistrzostw Polski oraz Puchar Polski.

Zarząd powierza funkcję I Trenera pani Ljiljanie Marković z Serbii. Pani Marković zawód trenera wykonuje od 2006 roku, mając za sobą doświadczenie w pracy z takimi klubami jak Vardar Skopje czy Novi Beograd. W jej portfolio znajduje się również praca na stanowisku trenera w Macedońskiej Akademii Sportu czy Juniorskiej Kadrze Narodowej Macedonii. Ponadto pani Ljiljana posiada licencję EHF Master Coach.

Zarząd SPR Pogoń Szczecin pragnie podziękować panu Adrianowi Struzikowi za 5 lat współpracy. W minionych latach wspólnie udało się odbudować pozycję lidera w Superlidze Piłki Ręcznej Kobiet oraz zaistnieć na arenie międzynarodowej. Zarząd Klubu równocześnie zapewnia o swojej sympatii dla pana Struzika życząc mu kolejnych sukcesów sportowych. Równocześnie pani Ljiljanie Marković powierzamy najbliższą przyszłość sportową Klubu wierząc, że spełni ona pokładane w nią nadzieje.

Ze sportowym pozdrowieniem!

Recommended For You

About the Author: admin