Z ostatniej chwili:

Pogoń zwycięska w ostatnim meczu

I runda sezonu zasadniczego dla Pogoni zakończyła się w Kościerzynie, gdzie miejscowy UKS PCM podejmował szczecinianki w ramach 11 kolejki PGNiG Superligi Kobiet. Wynik spotkania otworzyła Bancilon, ale chwilę później odpowiedziały miejscowe z nawiązką i to one objęły prowadzenie. Do 24 minuty mecz toczył się wyrównanie, Pogoń inicjatywę na 6 minut przed przerwą, dobra postawa w bramce Krupy oraz dobra skuteczność w ataku i do szatni ekipa Adriana Struzika i Łukasza Kalwy schodziła z 3 bramkową zaliczką. Po zmianie stron Pogoń konsekwentnie podwyższała wynik, świetnie funkcjonowała bramka, dzięki czemu wyprowadzane kontry przynosiły kolejne bramki. Ostatecznie szczecinianki zasłużenie zwyciężyły 38:27.

Płomińska 8, Blazević 7, Zawistowska 6, Kochaniak 3, Marcikova 3, Cebula 2, Urbańska 2, Nosek 2, Senderkiewicz 1, Janas 1, Królikowska 1, Noga 1, Bancilon 1