Z ostatniej chwili:

Joanna Gadzina: „Dobrze przepracowałam cały okres przygotowawczy!”

Przed kontuzją w lidze rzucała średnio 3,6 bramki na mecz, wielokrotnie wybierana do siódemki kolejki, w 2015 roku brała udział w Mistrzostwach Świata w Danii… jedna z czołowych zawodniczek Pogoni Szczecin wraca do grania! O kim mowa? Joanna Gadzina! Zapytaliśmy naszą skrzydłową o aktualne samopoczucie: „na dzień dzisiejszy czuję się bardzo dobrze, mam nadzieję i wierzę w to, że wszystko co najgorsze jest już za mną!”. Zawodniczka 17 lipca rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu razem z drużyną, wzięła udział w 2 turniejach oraz meczu sparingowym przeciwko Enerdze AZS Koszalin, to podczas tego spotkania przy wejściu na boisko otrzymała gromkie brawa od kibiców: Takie sytuacje motywują i to bardzo. Nie spodziewałam się takiego przywitania i z tego miejsca chciałabym podziękować kibicom za wsparcie i tak miłe przywitanie!”.

Pogoń 9 września meczem z koszalińską Energą AZS zainauguruje sezon 2017/2018, czy w protokole meczowym zobaczymy pod numerem 92 Joannę Gadzinę? „Powiem tak, bardzo dobrze przepracowałam cały okres przygotowawczy, z kolanem jest wszystko dobrze, gram i trenuję normalnie z drużyną, czuje się bardzo dobrze, a decyzja czy znajdę się w protokole meczowym nie zależy ode mnie, to Trener o tym decyduje”  – podsumowała skrzydłowa.

Jakie zatem cele stawia sobie zawodniczka na nadchodzący sezon? „Głównym moim celem na nadchodzący sezon jest powrót do jak najlepszej formy, chciałabym wrócić do dyspozycji sprzed roku, zanim przytrafiły mi się te dwie ciężkie kontuzje. Kolejnym celem jest osiągniecie jak najlepszego wyniku z drużyną w tym sezonie!”.

Trzymamy zatem kciuki za zrealizowanie zakładanych celów i powrotu do formy!

Ładowanie