Z ostatniej chwili:

Łukasz Kalwa: „To pierwszy sezon, odkąd pracuję w Szczecinie,  w którym mamy tyle talentu w Zespole”

Przed nowym sezon następuje wiele zmian w lidze, czy śledzi trener na bieżąco nowinki o transferach do poszczególnych klubów? Jak na tym polu wygląda sytuacja naszej drużyny? Staram się być na bieżąco jeżeli chodzi o transfery, natomiast większą uwagę skupiam w okresie przygotowawczym na Naszym Zespole. Drużyna została mocno przebudowana, stawiamy na połączenie młodości z doświadczeniem. Moim zdaniem, to pierwszy sezon, odkąd pracuję w Szczecinie,  w którym mamy tyle talentu w Zespole. Jeżeli poprzemy to ciężką pracą, będziemy mogli sprawić wiele radości Naszym kibicom w nadchodzącym sezonie.

Za nami półmetek okresu przygotowawczego, jak trener oceni naszą drużynę z punktu widzenia statystyka? Na chwilę obecną widać gołym okiem że czas działa na Naszą korzyść. Mamy dopiero tydzień treningów na pełnowymiarowej hali, dlatego np. ciężko oczekiwać od skrzydłowych optymalnej formy. Jeżeli chodzi o statystykę, jesteśmy na etapie zbierania danych. Po rozegraniu ostatniego meczu sparingowego, spotykamy się indywidualnie oraz Zespołowo w celu podsumowania oraz wytyczenia wymaganych progów i wskaźników.

Ładowanie